fbpx

Naszych Gości nazywamy CIACHOMANIAKAMI

Cukiernia Ciachomania jest położona w dwóch zacisznych miejscach, w Bielsku na Straconce przy bulwarach oraz w Tychach przy Poprocanach.
U nas odpoczniecie od codziennego zgiełku i skupicie się na chwili przyjemności – a tych u Nas nie brakuje! W dzień wnętrze jest jasne, ciepłe, pełne aromatu włoskiej kawy i słodkości wypiekanych na miejscu według babcinych receptur. Gościmy już od 9:00 wyborem ciast i tortów, jak i świeżymi sokami, koktajlami i lodami do przygotowania, których używamy produktów jakości – premium.

Wpadają do nas całe rodziny, mamy z wózkami, handlowcy na spotkania z kontrahentami, biegacze, młodzież dosłownie każdy! Wieczorem zaś dzięki przeszklonym witrynom, atmosfera zmienia się wraz ze zmierzchem, tworząc tło dla pogawędki przy lampce wina, spotkanie z przyjaciółmi i idealne miejsce na randkę.

Naszych Gości nazywamy CIACHOMANIAKAMI – bo UWAGA!!
Nasze ciasta uzależniają!
Dlatego pakujemy je w firmowe ciacho-opakowania, żebyście mogli dowolną ilość wziąć ze sobą do domu, na prezent lub zarazić kogoś miłością do naszych słodkości.

Wierzymy, że klimat miejsca tworzą ludzie. Dlatego chcemy dzielić się z Państwem naszą pasją do słodkości, gościnności i spędzania czasu w gronie najbliższych. Dbamy o jakość i wyjątkowość naszych produktów.

 
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tortów, deserów, ciast, kaw i napoi.
Bądźcie z nami na bieżąco:
www.facebook.com/CiachomaniaBielsko
Scroll to Top